10309.
Pohled na zámeček
Kombinovaná technika, korek, písek, akvarel, rozměr 17 x 21,5 cm, ramováno, zaskleno, datováno kolem roku 1968.
1 000 Kč
1 000 Kč
Konec: 21.04.2024 19:17:00