• 638198374983847875_IMG_6214.jpeg
  • 638198374988379168_IMG_6215.jpeg
  • 638198375001035281_IMG_6216.jpeg
  • 638198375007285554_IMG_6214.jpeg
  • 638198375013066634_IMG_6217.jpeg

Cook Robert

*1952 +

Slavná dálnice 66

ID Aukce: 9990
Akryl na plátně, 44 x 140 cm, signováno vpravo dole, nedatováno, nerámováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Obrazy Roberta Cooka se nacházejí v mnoha soukromých a firemních sbírkách, a to na národní i mezinárodní úrovni. Jeho práce jsou také zastoupeny v prestižních galeriích ve Spojených státech, Kanadě a Evropě.

Konec: 17.03.2024 18:13:00

500 Kč