• 638350514536031129_IMG-20231108-WA0044.jpg

Pettenkofen August Xaver Karl Ritter von

Hut in the puszta (Reiter in der Puszta)

ID Aukce: 9684
olej, plátno, rozměr 11x29cm, signováno vpravo dole, rámováno.
Vyvolávací cena:

16 000 Kč

16 000 Kč

Konec: 13.02.2024 19:09:00

1 000 Kč