• 638313254310881877_Screenshot 2023-09-26 at 11.43.16 AM.jpg
  • 638313233166127099_IMG_3028.jpeg
  • 638313233168938949_FullSizeRender.jpeg
  • 638313233169876230_IMG_3029.jpeg

Prucha Gustav

*19. července 187 +1952

Letní krajina

ID Aukce: 9679
Olej - lepenka, rozměr 13 x 34 cm, signováno vpravo dole, rámováno.
Vyvolávací cena:

16 000 Kč

16 000 Kč

Gustav Prucha (Vídeň, 1875-1952) rakouský malíř. Ve vynikajícím stavu. Byl studentem Hörwarter ve Vídni a na Akademii v Praze. Provedl řadu studijních cest do Maďarska a Chorvatska.

Konec: 13.02.2024 19:04:00

1 000 Kč