• 638206277225403058_IMG_6539.jpeg
  • 638206277235559397_IMG_6541.jpeg
  • 638206277243215706_IMG_6540.jpeg
  • 638206277254309798_IMG_6538.jpeg
  • 638206277269310282_IMG_6537.jpeg

Neznámý mistr

Tři Mušketýři

ID Aukce: 10572
Olej - plátno, rozměr 60 x 80 cm, signatura nečitelná vpravo dole, kolem roku 1880, rámováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Konec: 21.07.2024 18:09:00

500 Kč