• 638097323242614088_D732B971-0213-4C93-95E9-6E64B1B16C32.jpeg
  • 638097323250270725_FF496E03-BA4F-4DEF-BC50-44DB6352D9D2.jpeg
  • 638097323257614519_FC7EB99F-3AF8-4D46-B543-3D0411040936.jpeg
  • 638097323268708040_D5600E54-A8D7-49DA-8A06-C8CBE88240B8.jpeg

Karel Gott

ID Aukce: 10570
Autorský tisk, 77 x 46,5 cm, signováno vlevo dole, 1/10, rámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Konec: 21.07.2024 18:07:00

200 Kč