• 638393632843899444_20231228_121224.jpg
  • 638393632846398857_20231228_121230.jpg
  • 638393632850304199_20231228_121240.jpg

Stein Václav

*14.2.1917 +24.2.1944

Zimní scenérie

ID Aukce: 10566
olej, sololit, rozměr 45x60 cm, signováno a nedatováno, rámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Akademický malíř židovského původu, grafik. Maloval převážně olejomalby a žánrové scény z venkovského života, zemřel v koncentračním táboře.

Konec: 21.07.2024 18:03:00

200 Kč