• 638394505579206141_20231228_120903.jpg

Kompozice v červené

ID Aukce: 10565
akryl plátno, rozměr 70x100cm, signováno nečitelně vpravo dole, datováno 2017, nerámováno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Konec: 21.07.2024 18:02:00

200 Kč