• 638394508776901593_20231228_141449.jpg
  • 638394508780182077_20231228_141451.jpg
  • 638394508783150139_20231228_141509.jpg

I love you

ID Aukce: 10564
olej na plátně, 105x60 cm. Monogramováno vpravo dole M. B. 2023. Rámováno.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

Konec: 21.07.2024 18:01:00

200 Kč