• 638394508503371311_20231228_141558.jpg
  • 638394508506183160_20231228_141600.jpg
  • 638394508508682581_20231228_141605.jpg
  • 638394508511963067_20231228_141629.jpg

Miroslav Babinčák

ID Aukce: 10563
olej na plátně, 100x70 cm. Monogramováno vpravo dole M. B. 2023. Rámováno. o autorovi: Slovenský malíř a grafik, autodidakt.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Konec: 21.07.2024 18:00:00

500 Kč