• 637734375812742683_20211125_114245.jpg
  • 637734375814461462_20211125_114326.jpg
  • 637734375821961868_20211125_114207.jpg
  • 637734375823680273_20211125_114149.jpg

Skála Karel

*23. 10. 1908 +20. 8. 2001

Podél řeky

ID Aukce: 10550
Olej na kartonu, rozměr 8 x 8 cm, signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno s paspartou.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

V letech 1935 až 1939 studoval na akademii výtvarného umění v Praze u prof. Nechleby. Maloval podobizny, figurální obrazy i krajiny. Souborné výstavy pořádal v Plzni, v Topičově saloně v Praze, v Jilemnici. Získal i ocenění za návrhy plakátů a praporu. Tomanův slovník

Konec: 16.06.2024 20:01:00

200 Kč