• 638089464077691103_7F06D9E0-89D1-435B-A6E5-7EB13514E5C4.jpeg
  • 638089464089097191_A3F49001-B4D0-4C3A-B75A-FBDFADE4C7C5.jpeg

Příjezd milého

ID Aukce: 10133
rytina, 46 x 38 cm ve výřezu, značeno uprostřed, nerámováno, volný list - mírně natrženo nahoře, i v dolní části.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Konec: 21.04.2024 20:02:00

200 Kč