• 638393631761651778_20231228_120540.jpg

Pasta Oner

* 28.12.1979 +

Diamand

ID Aukce: 10121
kombinovaná technika, akryl/plátno/sítotisk, rozměr 70 x 100 cm, značeno na zadní straně, nerámováno, získáno z ateliéru autora
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

46 000 Kč

Vlastním jménem Zdeněk Řanda, český umělec. Coby tvůrčí osobnost se v posledních letech profiluje v mezích klasických nezávislých i veřejných galerijních provozů, ve kterých snoubí a zároveň i překračuje klasické žánrové kategorie pop-artu a cartoon estetiky. Přesto, že se v jádru své práce dotýká principů „postprodukce“, tvorba je rozdílná aktuálním dominantním proudům post-konceptuálních strategií ve výtvarném umění. Středobodem Pastovy tvorby je akrylová malba a vytváření závěsných obrazů stejně tak jako navrhování prostorových objektů, plastik, instalací a realizace muralů, tj. velkoformátových maleb ve veřejném prostoru.

Limit nebyl dosažen.
Konec: 17.03.2024 18:09:00

1 000 Kč

Příhozů: 27

VAT10261 4600013.03.2024 11:20:57
RWT52989 4500013.03.2024 11:20:47
VAT10261 4400013.03.2024 11:20:47
RWT52989 4300013.03.2024 11:20:37
VAT10261 4200013.03.2024 11:20:37
RWT52989 4100013.03.2024 11:20:27
VAT10261 4000013.03.2024 11:20:27
RWT52989 3900013.03.2024 11:20:16
VAT10261 3800013.03.2024 11:20:16
RWT52989 3700013.03.2024 11:20:06
VAT10261 3600013.03.2024 11:20:06
RWT52989 3500013.03.2024 11:19:56
VAT10261 3400013.03.2024 11:19:56
RWT52989 3300013.03.2024 11:19:46
VAT10261 3200013.03.2024 11:19:46
RWT52989 3100013.03.2024 11:19:36
VAT10261 3000013.03.2024 11:19:36
RWT52989 2900013.03.2024 11:19:25
VAT10261 2800013.03.2024 11:19:25
RWT52989 2700013.03.2024 11:19:15
VAT10261 2600013.03.2024 11:19:15
RWT52989 2500013.03.2024 11:19:05
VAT10261 2400013.03.2024 11:19:05
RWT52989 2300013.03.2024 11:18:55
VAT10261 2200013.03.2024 11:18:55
RWT52989 2100013.03.2024 11:18:45
VAT10261 2000013.03.2024 10:49:59