10351. Roškotová Anna
Potok
Kombinovaná technika, rozměr 34 x 37 cm, signováno vlevo dole, rámováno, datace 1921, zaskleno s paspartou.
1 500 Kč
1 500 Kč
Dražit!
5dnů 07:57:23
Konec: 19.05.2024 18:17:00