akryl na plátně fixovaném na dřevěné descesignováno vlevo doledatováno 2022
Cena vyvolávací 5 000 Kč
akryl na plátně fixované na descesignováno vlevo doledatováno 202225 x 25 cm
lept, akvatinta, rozměr 29 x 21 cm, signováno, rámováno.
Cena vyvolávací 2 500 Kč
Obsah, který vám padne jako ulitý.
Cookies používáme pro zajištění správného chodu webu, k analýze návštěvnosti, ke sledování výkonu, personalizaci obsahu a k cílení reklam. Informace o tom, jak naše stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a webovou analytiku. Podrobnější nastavení si můžete jednoduše zobrazit kliknutím na „podrobné nastavení cookies“. Nastavení cookies můžete také upravit v nastavení vašeho internetového prohlížeče. Další informace a nastavení naleznete v našich zásadách používání cookies.
Podrobné nastavení cookies
Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek, těmito stránkami nebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče. Další informace a nastavení naleznete v našich zásadách používání cookies.