10332. Mejvald Václav
Cesta za tání
olej plátno
datováno 2003
signováno
45 x 45 cm
Provenience: Přímo z ateliéru autora.
Vystaveno v Galerii Weinberg, Praha
ODHADNÍ CENA: 20 - 30.000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
Dražit!
4dny 20:56:47
Konec: 19.05.2024 18:01:00