10222.
Krajina s poutníky
olej, plátno, 1. třetina 19.stol, rozměry 35x35cm, nesignováno, rámováno. Původně zakoupeno v Dorotheum, Praha.
15 000 Kč
15 000 Kč
Dražit!
33dnů 03:14:56
Konec: 21.04.2024 18:00:00