• 637845808095318148_20220403_110551.jpg
  • 637845808101099170_20220403_110527.jpg

Příčina Lukáš

Láska, bída, naděje

ID Aukce: 7844
Litografie - tečková technika, rozměr 45 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 1992, zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Kreslíř, grafik a ilustrátor, Akademický malíř Lukáš Příčina, se narodil v Jeseníku ve znamení Blíženců. Po absolvování UMPRUM v Ostravě studoval na AVU v Praze a Bratislavě pod vedením Cyrila Boudy, Milady Kudláčkové, Albína Brunovského a Jozefa Bubáka.

Konec: 14. 12. 2022 19:29:00

200 Kč