• 638010873527953481_F5FB7F75-72EF-4C59-96F8-4FFA1D335891.jpeg
  • 638010873532953769_F1D21211-4D34-4493-9F57-3C8D42BA8CDF.jpeg
  • 638010873534203708_FF23FF8E-2F20-4FE2-B92F-6604DCA8537A.jpeg
  • 638010873542172553_3DCD7B63-8C63-4714-96B4-B791AF73D06E.jpeg

Burian A.

Zátiší s broskvemi

ID Aukce: 7793
Olejomalba na dřevě, 28 x 18 cm, signováno vpravo dole A. Burian, rámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Konec: 14. 12. 2022 18:38:00

200 Kč

MOL13860 10007. 12. 2022 15:52:20