• 638036008753153128_20221108_134753.jpg
  • 638036008760965446_20221108_134738.jpg

Haubtmann Michael

*9.4.1843 +4.10.1921

U jezera

ID Aukce: 7764
olej, lepenka 25 x 19 cm, nesignováno, rámováno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Mgr. M. Zachařem a Mgr. D. Halatou.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Německý krajinář, žák Maxe Haushofera. Vystudoval práva a byl krátkou dobu činný jako právník. V roce 1869 se vzdal této profese, odstěhoval se do Mnichova a věnoval se malování, živil se jako krajinář.

Konec: 14. 12. 2022 18:09:00

1 000 Kč