• 638041265840036804_20221115_162731.jpg
  • 638041265843786636_20221115_162745.jpg
  • 638041265845974424_20221115_162818.jpg
  • 638041265853943227_20221115_162847.jpg

signatura nečitelná

Výhled na Chrám sv. Víta

ID Aukce: 7760
Litografie, rozměr tisku 34 x 56 cm, rámováno a zaskleno s paspartou, signatura nečitelná vpravo dole, číslo tisku 81/196.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Konec: 14. 12. 2022 18:06:00

500 Kč