• 638035086112648704_4C6FEA27-B793-4DA4-9F44-E6AC2E818D5C.jpeg
  • 638035086114992686_81E95392-9E5D-4D92-8981-771AA0030369.jpeg
  • 638035086127961581_6D30A60E-AA91-4A57-9964-BE36ACF95392.jpeg
  • 638035086129680709_A60A15CC-DB4D-4B8E-B01A-FCCEB4F5FBEE.jpeg

Toman Václav

*1896 +1962

Zimní krajina

ID Aukce: 7756
Olejomalba na dřevěné desce, 23 x 33 cm ,rámováno, signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 500 Kč

Studoval na AVU v Praze. Malířsky zpracovával krajinu, architekturu, zátiší a podobizny.

Konec: 14. 12. 2022 18:02:00

500 Kč

Příhozů: 2

NFV82521 350022. 11. 2022 21:01:35
IQK71657 300017. 11. 2022 7:31:47