• 638035138677525514_0F577C7A-1767-4742-A3E1-2744340F4F05.jpeg
  • 638035138682681814_11FC4B19-1E10-46EE-B6E6-2394D411FE8E.jpeg
  • 638035138687056849_EF8BC9A5-FB28-47D6-A79B-DFE0E0516367.jpeg
  • 638035138698619692_3018A0F8-8F75-4E14-A95E-C3D34A737FF4.jpeg

Hellinger K.

Krajina se snopy

ID Aukce: 7755
Olejomalba na plátně, 75 x 90 cm, rámováno, signováno vlevo dole
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Konec: 14. 12. 2022 18:01:00

1 000 Kč