• 637950516782560333_B601DE69-2B08-4866-A608-BC07C3936F11.jpeg
  • 637950516791622881_C0F1BE2A-C188-41C0-85A6-BAACF4F14EF6.jpeg
  • 637950516793185421_C0F64A81-FE02-477C-806B-40AF76747B4F.jpeg
  • 637950516801311036_F40BAABF-0E85-47A8-8DCF-A258ED76C2D4.jpeg

Čermák František

*5. září 1822 +4. května 1884

Zasnění

ID Aukce: 7482
Olej na kartonu, rozměr 32 x 24 cm, signováno vpravo dole, rámováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

český malíř, profesor a rektor pražské Akademie.

Konec: 19. 10. 2022 20:09:00

500 Kč