• 637920333625707732_20220628_144106.jpg
  • 637920333629457737_20220628_144053.jpg
  • 637920333646020597_20220628_144217.jpg
  • 637920333660864868_20220628_144155.jpg

Bino Josef

*26. Srpna 1881 +1947

Jezero pod Tatrami

ID Aukce: 7479
Olej na plátně, rozměr 76 x 95 cm, signováno vpravo dole, rámováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Studoval u prof. Mako na ukrajinské akademii a také u prof. Kalvody. Vytvořil asi 200 grafických listů Prahy a krajin. Studoval v Jugoslávii a Itálii. Po studiích, maloval spolu s malířem Nemastilem v Posázaví.

Konec: 19. 10. 2022 20:06:00

500 Kč