• 637956527333492196_472601C3-2FD8-4BEE-AA8E-8C3CE8D411F3.jpeg
  • 637956527335366939_96AB27CD-A0A9-41AA-9D72-F02CCED3A40D.jpeg
  • 637956527342242579_6349B942-AD55-4D7D-9A05-F509EA95E923.jpeg
  • 637956527343336388_E61D4160-17F3-4576-A1E3-2F5A5007CB01.jpeg

Vácha Fernand

*20.10.1903 +

Nantes, Vyjížďka k jezeru

ID Aukce: 7478
pastel, papír, rámováno, 30 x 38,5 cm, signováno vlevo dole, není datace
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Byl žákem J. Obrovského a M. Švabinského na pražské Akademii výtvarných umění. Byl synem portrétisty Rudolfa Váchy. V malbě se věnoval také portrétům a práci pro film. (Tomanův slovník)

Konec: 19. 10. 2022 20:05:00

500 Kč