• 637976459938315458_20220901_161521.jpg
  • 637976459954721857_20220901_161703.jpg
  • 637976459966128413_20220901_161644.jpg

Musil Leopold

*2. 12. 1920 +1997

Vesnice na Sázavě

ID Aukce: 7477
olejomalba na sololitu, rámováno, rozměr 70 x 80 cm, signováno Musil, nedatováno
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Studoval reálné gymnázium v Moravských Budějovicích. Po válce studoval na pražské Akademii výtvarných umění u prosefora Jána Želibského. Během studia obdržel v letech 1947 a 1949 II. cenu Akademie. Účastnil se mnoha zahraničních výstav v Oslo, Vídni, Tokiu, Torontu, Buenos Aires. Pravidelně vystavoval v Praze i Brně.

Konec: 19. 10. 2022 20:04:00

100 Kč