• 637976459381729839_20220901_161501.jpg
  • 637976459399074297_20220901_161608.jpg
  • 637976459434074247_20220901_161723.jpg

Musil Leopold

*2. 12. 1920 +1997

Jeřabiny - kytice

ID Aukce: 7476
olejomalba na sololitu, 70 x 50 cm, rámováno, signováno Musil, nedatováno
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Studoval reálné gymnázium v Moravských Budějovicích. Po válce studoval na pražské Akademii výtvarných umění u prosefora Jána Želibského. Během studia obdržel v letech 1947 a 1949 II. cenu Akademie. Účastnil se mnoha zahraničních výstav v Oslo, Vídni, Tokiu, Torontu, Buenos Aires. Pravidelně vystavoval v Praze i Brně.

Konec: 19. 10. 2022 20:03:00

100 Kč