• 637643751021834113_6DC3B688-B1BD-45F5-BAC8-23D50CA52726.jpeg
  • 637643751036521688_62BF912A-6534-4772-BF51-AA2C1E4B6CA9.jpeg
  • 637643751042302989_D45B8A6A-B150-4EF6-BD2F-C6405369E404.jpeg
  • 637643751054959742_CB3C2DA3-AE38-40A7-836D-9401E4CDCDEE.jpeg
  • 637962451186760588_Screenshot 2022-08-16 at 11.11.43.jpg

Skřivánek Jaromír

*10.10.1923 +4.5.2010

Cesta duší do světla a tmy

ID Aukce: 7393
Olej plátno, rozměr 97 x 82 cm, signováno vpravo dole, datováno 1991, rámováno.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

40 000 Kč

V letech 1939 – 1942 studoval na uměleckoprůmyslové škole grafické. Hodně cestoval po Evropě, hlavně se orientoval na Indii a Sri Lanku, po celý život studoval indickou kulturu. Byl členem spolku Marold, spoluzakladatel skupiny Máj 57, členem Svazu československých výtvarných umělců, Sdružení pražských malířů a Asociace volných grafiků. Vystavoval jak v České republice, tak i v zahraničí, především v Indii. (Wikipedia)

Konec: 19. 10. 2022 20:02:00

2 000 Kč