• 637605784618183358_20210629_154731.jpg
  • 637605785032102722_20210629_154812.jpg
  • 637605785134834890_20210629_154542.jpg

Benca Adolf

*16.5.1959 +

Autoportrét

ID Aukce: 7392
Olej - plátno, rozměr 72 x 78 cm, signováno vpravo dole, datováno 1982, nerámováno.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

30 000 Kč

Slovenský malíř.

Konec: 19. 10. 2022 20:01:00

2 000 Kč