• 637302489903780770_EBA8B10A-4F4C-4377-8E7B-39B6AD74051B.jpeg
  • 637302489913937106_6913FFD8-EB7B-427E-8A02-952D0543958E.jpeg
  • 637302489921436943_2F5DF41A-BDB7-4C9A-88BF-F7134AD0BC8C.jpeg

Cholodkov Nikolaj Ivanovič

*1925 +

Kytice

ID Aukce: 4702
Malířsky bravurně zvládnutá autorova mistrovská práce z vynikajícího období. Až nezvykle živě pojaté a velmi podmanivé autorovo květinové zátiší v jeho typických barevných odstínech. Vyjímečná, nádherně zpracovaná kytice lučního kvítí plná pozitivní nálady a emocí, v pojetí akademického ruského autora, žijícího a tvořícího v česku.

olej na plátně, 65 x 55 cm, signováno vpravo dole. Nerámováno v původním rámu.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Konec: 14. 12. 2021 19:14:00

100 Kč