• 637490808429584529_ADF866A3-D203-4451-9277-BAB7D7E4190E.jpeg
  • 637490808443178966_F7060FF0-5E6B-4050-92A2-30A51E771B62.jpeg
  • 637490808449428985_A77E83EC-B8E5-410D-A52D-14E8243563AB.jpeg

Mysliveček Jaroslav

*1944 +2007

Oheň v srdci

ID Aukce: 4701
Olej - sololit, rozměr 90 x 77 cm, signatura vpravo dole, rámováno, datováno 1993.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

40 000 Kč

Konec: 14. 12. 2021 19:13:00

2 000 Kč