• 637707581677651327_948CBAA8-6FBD-41C0-ADB9-08B2FE803AA9.jpeg
  • 637707581687807622_4377B345-0131-4A3D-B675-7A6841B7871A.jpeg
  • 637707581691870164_8F5C9927-927A-40F5-8F72-E0C900EAEA8A.jpeg
  • 637707581702808027_CE48E3E1-2D92-405F-A20B-C694D21D9671.jpeg

Krivoš Rudolf

*16. 11. 1933 +

Chalupy

ID Aukce: 4699
Kombinace technik olej, písek na sololitu, rozměr 30 x 40 cm, signovano vlevo dole, datováno 1980, rámováno.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Konec: 14. 12. 2021 19:11:00

500 Kč