• 637707581292801561_87101924-656C-473D-AE60-AE04C43C34B9.jpeg
  • 637707581305145584_965F40C6-1B6A-4EB2-930A-DFF345CA00C4.jpeg
  • 637707581314364432_E95C8F55-2148-4062-8B86-D25197C62744.jpeg
  • 637707581318270703_FBDEFCA2-48FE-42CD-870E-BA1201EE6F1D.jpeg

Trampota Jan

* 21.5. 1889 +19.10. 1942

Vesnice

ID Aukce: 4698
Pastel na papíře, rozměr listu 31,5 x 48,5 cm, signovano verso tužkou, slepotiskové razítko INCHES, nerámováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Konec: 14. 12. 2021 19:10:00

500 Kč