• 637692868851585337_20211008_104719.jpg
  • 637692868929867185_20211008_104641.jpg

Zrzavý Jan

*5. 11. 1890 +12. 10. 1977

Dívka na pláži

ID Aukce: 4697
Barevná litografie, rozměr ve výřezu 13 x 17,5 cm, celkový rozměr 36 x 40 cm, nesignovano, rámováno, zaskleno s paspartou.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Konec: 14. 12. 2021 19:09:00

500 Kč