• 637540929155230344_3A2B41C1-F7CD-4051-953C-5E715410B301.jpeg
  • 637540929171168122_5D8D9E8C-0926-4825-846E-FAE087B6AF8F.jpeg
  • 637540929182262065_49E0A48B-2315-412B-B7FB-A5DFEBB0652C.jpeg
  • 637540929195699970_3D4A80B3-F62E-4056-A815-23892D06A39F.jpeg

Warhol Andy

*6.8.1928 +22.2.1987

Tvář muže

ID Aukce: 4696
Litografie, rozměr 57 x 38 cm, signovano vpravo dole, číslováno 80/100, volný list. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Konec: 14. 12. 2021 19:08:00

100 Kč