• 637540927777411222_984FDFC2-3935-482F-8FA3-D82B00F19AC8.jpeg
  • 637540927790380460_C8516A5E-9FC6-4EA1-A2F3-A8FC4FCE3013.jpeg
  • 637540927803817415_B896CFD3-2D47-4C0B-A4C5-84CC2DA448FC.jpeg
  • 637540927820380044_96CD40D9-46BF-4013-808D-17AB0BA2100F.jpeg

Warhol Andy

*6.8.1928 +22.2.1987

Marilyn

ID Aukce: 4695
Litografie, rozměr 57 x 38 cm, signovano vpravo dole,číslováno 88/100, volný list. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Konec: 14. 12. 2021 19:07:00

100 Kč