• 637540927214437489_0F16DE68-5427-487B-8802-E0D7583B9698.jpeg
  • 637540927229437592_A7CFEC9A-56BD-4E88-8766-2B41A4081899.jpeg
  • 637540927240844075_D33121C2-1A04-4C92-B468-370460935A3F.jpeg
  • 637540927250062917_97D37AD0-5316-47C4-9507-B0D66FB9EED3.jpeg

Warhol Andy

*6.8.1928 +22.2.1987

Paramount

ID Aukce: 4694
Litografie, rozměr 58 x 38 cm, signovano vpravo dole, číslováno 54/100, volný list.Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Konec: 14. 12. 2021 19:06:00

100 Kč