• 637540926491626297_6E9E3D7A-6E8C-4FCF-84C7-45A406FF5F24.jpeg
  • 637540926507408023_ACC87A0C-5722-422F-B5CC-A6C4E2757CAD.jpeg
  • 637540926520220907_B1F6CE61-BA5D-43B4-B258-8853DB88CCEB.jpeg
  • 637540926534439122_8F677ABC-51FD-4127-B4E1-A5672A79B328.jpeg

Warhol Andy

*6.8.1928 +22.2.1987

Soup

ID Aukce: 4693
Litografie, rozměr 58 x 38 cm, signovano vpravo dole, číslováno 58/100, volný list.Certifikát přivolžen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Konec: 14. 12. 2021 19:05:00

100 Kč