• 637534022575989334_D5B4835C-7FA9-4006-BA61-E98F0CFE67BE.jpeg
  • 637534022584114379_B256E9F4-EAE0-4839-AA2A-82DF69C6CC42.jpeg
  • 637534022587708219_C0F109CF-57AB-48DC-8B6C-05B1EF22D738.jpeg
  • 637534022596614355_8140DFD3-AF0A-4638-BEC4-9D5071CD6A45.jpeg

Příhoda Stanislav

*19.11.1936 Humpo +

Zichpil

ID Aukce: 4692
Olej na sololitu, rozměr 20 x 20 cm, signovano vlevo dole, datováno 1996, rámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Konec: 14. 12. 2021 19:04:00

100 Kč