• 637532165536777398_20210405_104740.jpg
  • 637532165543808448_20210405_104757.jpg
  • 637532165545996537_20210405_104848.jpg

Jíra Josef

*11. 10. 1929 +15. 6. 2005

Z cyklu oči

ID Aukce: 4691
Kombinovaná technika na papíře, rozměr 25 x 32,5 cm, rámováno, zaskleno, datováno 2003, signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Konec: 14. 12. 2021 19:03:00

500 Kč