• 637729887959979610_D41D5E55-8EE4-4934-8F98-D2D0A32236C0.jpeg
  • 637729888003886840_5A23B3A9-029F-42BD-A265-3F0A436DABB9.jpeg
  • 637729888018105621_6718FED0-FB47-4C76-8662-61C2D9D37F37.jpeg
  • 637729888029824151_2552CC2D-ADB2-4FA4-BDB0-EF78104BBF96.jpeg
  • 637729888042949209_374B3332-4F4A-4FB1-8711-ABBD8E79D71E.jpeg
  • 637729888055449653_9316B3A1-F7BB-4B40-B71B-965A71BF5B10.jpeg
  • 637729888064512216_56869745-6601-4AB2-A6D5-167A0583ADF7.jpeg
  • 637729888074042985_64BC8F57-236A-4310-8A19-8F19DC9D9BD1.jpeg
  • 637729888086699551_87217CC2-069A-4CD9-B9C1-DFF1B8E03140.jpeg
  • 637729888101699604_1A24111F-E49A-43C1-BF32-DA7C9684053D.jpeg
  • 637729888113106117_041E9B65-AE63-45B3-8074-F84BAE7F9364.jpeg
  • 637729887974823829_8102827C-3AB3-47B1-9512-A5B937058782.jpeg
  • 637729887988105164_EB807C34-C3AA-4EC5-A212-9EBD5DDB3495.jpeg
  • 637729887993573954_2D915EFD-08AB-48CD-9D8F-FCC1282C2FB0.jpeg

Hodiny - Cloisonné

ID Aukce: 4689
Nádherné starožitné dekorativní hodiny s odbíjením. Zlacená mosaz a technika smaltu Cloisonné. Hodiny jsou francouzské provenience. Smaltové dekorace jsou vyvedeny v přírodních motivech v jemných pastelových barvách na nebesky modrém tyrkysovém podkladu. Hodiny jsou v perfektním stavu, funkční, klíček přiložen. Výška 51 cm, šířka 26 cm, plně funkční,"Za povšimnutí stojí rovněž smaltované kyvadlo s portrétem krásné mladé dámy. Je to příběh mladé dámy, která kdysi žila v tom malém městě, které je vyvedeno sma
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Konec: 14. 12. 2021 19:01:00

500 Kč