• 637605790351158891_20210629_155308.jpg
  • 637605790449128396_20210629_155249.jpg

Kozlova Natalie

*9.12.1962 +

Abstraktní kompozice IV.

ID Aukce: 4688
Olej - plátno, rozměr 70 x 100 cm, signovano vpravo dole, datováno 2019, nerámováno.
Vyvolávací cena:

60 000 Kč

60 000 Kč

Konec: 14. 12. 2021 19:00:00

2 000 Kč