• 637449227997191266_C06F6953-F43E-4B84-9F99-88401953FB24.jpeg
  • 637449228006566721_B35E6A4C-5F13-40CD-850D-4014055C06A6.jpeg
  • 637449228014066705_C0B75AEA-D474-44B4-9CA0-75A6FDCF1A90.jpeg

Cína - Jelínek František

*6. 6. 1882 +3. 2. 1961

Na kopci

ID Aukce: 3100
Olej překližka, 49x64cm, signováno vlevo dole, nedatováno, rámováno.

Děkujeme PhDr. Mgr. M.Zachařovi a MgA D.Halatovi za ověření autenticity díla.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Konec: 27. 5. 2021 20:19:00

100 Kč

OZV21744 200027. 5. 2021 19:03:00