• 637515893977956140_0D6C8E09-D1E1-42D7-B91A-BF21B71CA506.jpeg
  • 637515893981393882_67765B52-848D-47B4-A51A-F79716A63FAC.jpeg
  • 637515893993112723_51D27E8A-D83B-432E-9134-2B37F6592222.jpeg

Liebscher Adolf

*11. 3. 1857 +11. 6. 1919

Posezení

ID Aukce: 2799
Na českém trhu raritně se objevující žánrová malba s živě gestikulujícími postavami, které jsou zachyceny uhlazenou precizní technikou s důrazem na detail, charakter materiálů a dokumentárně přesným zobrazením rekvizit. Dílo je naplněno optimistickou náladou a vyzařuje do okolí radost z darů života. Obraz je prezentován ve vkusné dobové adjustaci.

olej na překližce, rozměry 31 x 23 cm, signováno vlevo dole datováno 1903.

pravost ověřil PhDr. M. Zachař, a MgA D. Halata.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

10 000 Kč

Konec: 26. 5. 2021 20:13:00

500 Kč

Příhozů: 41

BGE38856 100007. 4. 2021 19:52:57
QRM80784 95007. 4. 2021 19:52:47
BGE38856 90007. 4. 2021 19:52:47
QRM80784 85007. 4. 2021 19:52:36
BGE38856 80007. 4. 2021 19:52:36
QRM80784 75007. 4. 2021 19:52:26
BGE38856 70007. 4. 2021 19:52:26
QRM80784 65007. 4. 2021 19:52:15
BGE38856 60007. 4. 2021 19:52:15
QRM80784 55007. 4. 2021 19:52:05
BGE38856 50007. 4. 2021 19:52:05
QRM80784 49007. 4. 2021 19:51:54
BGE38856 48007. 4. 2021 19:51:54
QRM80784 47007. 4. 2021 19:51:44
BGE38856 46007. 4. 2021 19:51:44
QRM80784 45007. 4. 2021 19:51:33
BGE38856 44007. 4. 2021 19:51:33
QRM80784 43007. 4. 2021 19:51:22
BGE38856 42007. 4. 2021 19:51:22
QRM80784 41007. 4. 2021 19:51:12
BGE38856 400027. 3. 2021 12:42:33
QRM80784 390027. 3. 2021 12:42:23
BGE38856 380027. 3. 2021 12:42:22
QRM80784 370027. 3. 2021 12:42:12
BGE38856 360027. 3. 2021 12:42:12
QRM80784 350027. 3. 2021 12:42:02
BGE38856 340027. 3. 2021 12:42:02
QRM80784 330027. 3. 2021 12:41:52
BGE38856 320027. 3. 2021 12:41:52
QRM80784 310027. 3. 2021 12:41:41