• 636995120131816791_3B1128B3-9938-4B73-8AC2-D71568CE8698.jpeg
  • 636995120162442234_7FF24719-550D-42F0-B82A-04F2E57EB6EA.jpeg
  • 636995120176348631_06AF152A-06AD-438F-8EC4-9CA428B34BCC.jpeg
  • 636996624396928488_F321C09F-98D9-41DE-91ED-0CBFF2712070.jpeg

Death NYC

Mao Ce Tung - Minnie Mouse

ID Aukce: 2792
Grafika, 45 x 32cm, datováno, signovánolitografie/papír, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Konec: 26. 5. 2021 20:06:00

100 Kč

CGH25826 10002. 4. 2021 20:44:02