• 637081171601258909_20191031_110230.jpg
  • 637081171619071584_20191031_110207.jpg
  • 637081171639228058_20191031_110303.jpg

Nagy Oszkar

*1893 +1965

Zátiší s jablky

ID Aukce: 2786
Olej na desce, rozměry 45x70 cm, signováno vlevo nahoře, nedatováno. Kubistické zátiší maďarského autora, které můžeme srovnat s rukopisem jednoho z našich nejlepších malířů - Václava Špály. Obrazu dominují veselé, syté barvy na tmavém podkladu.

Konzultováno a pravost ověřena soudním znalcem MgA D.Halatou
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Konec: 26. 5. 2021 20:00:00

100 Kč

KGK77364 300026. 3. 2021 6:26:57