• 637503753799666859_141a.jpg
  • 637503753807635983_141b.jpg
  • 637503753821698240_141c.jpg
  • 637503753836698328_141d.jpg
  • 637503753846542532_141e.jpg
  • 637503753856386044_141f.jpg
  • 637503753862011044_141g.jpg
  • 637503753872479644_141h.jpg
  • 637503753880292215_141i.jpg
  • 637503753888261030_141j.jpg
  • 637503753893104811_141k.jpg
  • 637503753899667590_141l.jpg
  • 637503753910761196_141m.jpg
  • 637503753917636238_141n.jpg
  • 637503753924823799_141o.jpg
  • 637503753931698850_141p.jpg
  • 637503753943105181_141q.jpg
  • 637503753949198975_141r.jpg
  • 637503753952636502_141s.jpg
  • 637503753955292763_141t.jpg
  • 637503753958418064_141u.jpg

Klinkosch Josef Carl

*1822 +1888

LUXUSNÍ STŘÍBRNÝ PŘÍBOR

ID Aukce: 2756
Rakousko, Vídeň, Josef Carl Klinkosch, 2. čtvrt. 20. stol. Set pro 12 osob, stríbrný příbor pro dva hlavní chody (24 velkých nožů a vidliček), rukojeti zdobeny gravírovanými iniciálami „SH“. Celková hmotnost 7,5kg, délka max 30cm, AG 800/1000, značka výrobce, ryzostní číslo, Rakouská exportní puncová značka. Celkem 126ks, stav A-B.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

92 000 Kč

Konec: 24. 3. 2021 19:32:00

1 000 Kč

Účastníků: 3
Příhozů: 32

RDU50693 9200024. 3. 2021 18:41:36
PBR02254 9100024. 3. 2021 18:41:36
RDU50693 9000024. 3. 2021 18:41:25
PBR02254 8900024. 3. 2021 18:41:25
RDU50693 8800024. 3. 2021 18:41:15
PBR02254 8700024. 3. 2021 18:41:15
RDU50693 8600024. 3. 2021 18:41:05
PBR02254 8500024. 3. 2021 18:41:05
RDU50693 8400024. 3. 2021 18:40:54
PBR02254 8300024. 3. 2021 18:40:54
RDU50693 8200024. 3. 2021 18:40:44
PBR02254 8100024. 3. 2021 18:40:44
RDU50693 8000024. 3. 2021 18:40:34
PBR02254 7900024. 3. 2021 18:40:34
RDU50693 7800024. 3. 2021 18:40:23
PBR02254 7700024. 3. 2021 18:40:23
RDU50693 7600024. 3. 2021 18:40:13
PBR02254 7500024. 3. 2021 18:40:13
RDU50693 7400024. 3. 2021 18:40:03
PBR02254 7300024. 3. 2021 18:40:03
RDU50693 7200024. 3. 2021 18:39:52
PBR02254 7100020. 3. 2021 10:28:24
RDU50693 7000020. 3. 2021 10:28:23
PBR02254 5800020. 3. 2021 10:27:53
RDU50693 5700020. 3. 2021 10:27:52
PBR02254 5600020. 3. 2021 10:27:43
RDU50693 5500020. 3. 2021 10:27:42
PBR02254 5400020. 3. 2021 10:27:12
MIT62151 5300020. 3. 2021 10:27:03
PBR02254 5200020. 3. 2021 10:26:32