• 637490036761563048_IMG-20210204-WA0000.jpg
  • 637490036924241774_IMG-20210204-WA0002.jpg
  • 637490037083013969_IMG-20210204-WA0001.jpg

Beneš Vincenc

*22. 1. 1883 +27. 3. 1979

Zátiší s ovocem

ID Aukce: 2605
Odvážná, silně expresivní práce v duchu dobového senzuálního realismu, ve které se na cestě za novým výrazem nebál experimentovat pod vlivem V. Špály. Beneš kompozici zobrazil v živelném rukopisu za pomoci čistých zářivých barev, výrazné obrysové linky a zjednodušeného tvarového názvosloví, čímž se rovněž v mnohém přiblížil velikánům francouzské malby.

Olej plátno, 49x63cm, signováno vlevo nahoře, rámováno, zaskleno.

Děkujeme PhDr. M. Zachařovi a MgA. D. Halatovi za ověření autenticity.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

62 000 Kč

Konec: 24. 3. 2021 19:14:38

1 000 Kč

Účastníků: 5
Příhozů: 28

EKY53021 6200024. 3. 2021 19:09:38
MTK58379 6100024. 3. 2021 19:04:56
EKY53021 6000024. 3. 2021 19:04:47
MTK58379 5900024. 3. 2021 19:04:26
WTP45770 5800024. 3. 2021 19:04:17
MTK58379 5700024. 3. 2021 19:03:35
WTP45770 5600024. 3. 2021 19:03:26
MTK58379 5500024. 3. 2021 19:03:04
WTP45770 5400024. 3. 2021 19:02:56
MTK58379 5300024. 3. 2021 18:58:58
UGX14197 5200024. 3. 2021 18:58:58
MTK58379 5100024. 3. 2021 18:58:47
UGX14197 5000024. 3. 2021 18:58:47
MTK58379 4900024. 3. 2021 18:58:37
UGX14197 4800024. 3. 2021 18:58:37
MTK58379 4700024. 3. 2021 18:58:26
UGX14197 4600024. 3. 2021 18:58:26
MTK58379 4500024. 3. 2021 18:58:16
UGX14197 4400024. 3. 2021 18:58:16
EKY53021 4300024. 3. 2021 18:58:10
UGX14197 4200024. 3. 2021 18:57:35
EKY53021 4100024. 3. 2021 18:57:26
UGX14197 4000024. 3. 2021 18:56:54
MTK58379 3900024. 3. 2021 18:56:45
UGX14197 3800024. 3. 2021 18:38:41
WTP45770 3700012. 3. 2021 14:35:23
XIU93380 3600012. 3. 2021 7:10:05
WTP45770 3500017. 2. 2021 7:03:38