• 637334333727641089_20200819_112635.jpg
  • 637334333934547318_20200819_112838.jpg
  • 637334333951578942_20200819_112812.jpg
  • 637334333961891893_20200819_112739.jpg

Brožík Václav

*5. 3. 1851 +15. 4. 1901

Dostaveníčko

ID Aukce: 2283
Unikátní dílo je výtečné po všech stránkách malířské techniky a Václav Brožík zde podal vše ze své finesy. Portrét je důkazem autorova vysokého umu, kterého si považoval celý starý kontinent a je tudíž výtečnou ukázkou akademické malířské dokonalosti.

olej na plátně, 34x28cm, s rámem 49x43cm, signováno vpravo dole, datováno 1876.

Děkujeme PhDr. M. Zachařovi a MgA D.Halatovi za ověření pravosti díla.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

126 000 Kč

Konec: 27. 1. 2021 20:02:00

2 000 Kč

Účastníků: 5
Příhozů: 56

VHE78448 12600027. 1. 2021 19:42:47
GFU21188 12400027. 1. 2021 19:40:25
NHL66451 12200027. 1. 2021 19:34:33
QXA19949 11200027. 1. 2021 13:25:17
NHL66451 11000027. 1. 2021 13:25:07
QXA19949 10000027. 1. 2021 13:23:35
NHL66451 9900027. 1. 2021 13:23:35
QXA19949 9800022. 1. 2021 11:29:54
VHE78448 9700022. 1. 2021 11:29:45
QXA19949 9600021. 1. 2021 12:44:09
HLQ45787 9500021. 1. 2021 12:43:59
QXA19949 9400021. 1. 2021 12:43:59
HLQ45787 9300021. 1. 2021 12:43:49
QXA19949 9200021. 1. 2021 12:43:49
HLQ45787 9100021. 1. 2021 12:43:39
QXA19949 9000021. 1. 2021 12:43:38
HLQ45787 8900021. 1. 2021 12:43:28
QXA19949 8800021. 1. 2021 12:43:28
HLQ45787 8700021. 1. 2021 12:43:18
QXA19949 8600021. 1. 2021 12:43:18
HLQ45787 8500021. 1. 2021 12:43:08
QXA19949 8400021. 1. 2021 12:43:08
HLQ45787 8300021. 1. 2021 12:42:57
QXA19949 8200021. 1. 2021 12:42:57
HLQ45787 8100021. 1. 2021 12:42:47
QXA19949 8000021. 1. 2021 12:42:47
HLQ45787 7900021. 1. 2021 12:42:37
QXA19949 7800021. 1. 2021 12:42:37
HLQ45787 7700021. 1. 2021 12:42:26
QXA19949 7600021. 1. 2021 12:42:26